pati82 portal

. Mszy św. Przewodniczył gwardian klasztoru o. Dawid Postawa. Uroczystej mszy św. Koncert zespołu młodzieżowego Drogowskaz z Leżajska. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Leżajsku ustala niżej wymienione terminy. 9. 30 Msza św. z nauką na zakończenie rekolekcji i końcowe błogosławieństwo.11. 00 uroczysta Msza Św. Hubertowska w Bazylice oo. Bernardynów w Leżajsku w oprawie muzycznej Zespołu Sygnalistów Myśliwskich Koła.Uroczysta Msza Św. Hubertowska w Bazylice oo. Bernardynów w Leżajsku w oprawie muzycznej Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej pzŁ


. Bernardynów w Leżajsku. Uroczysta msza św. w Leżajskiej Bazylice z udziałem zaproszonych gości, pocztów sztandarowych, mieszkańców. Mszę Św. Odprawił i sztandar poświęcił proboszcz leżajski ks. Czesław Broda a następnie odbyła się ceremonia wbicia pamiątkowych gwoździ do drzewca i akt
. Godz. 11. 00 uroczysta Msza Św. Hubertowska w Bazylice oo. Bernardynów w Leżajsku w oprawie muzycznej Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki.Chór wziął udział w uroczystej mszy św. o godzinie 18: 00 oraz zaprezentował. w dniach 17-22 sierpnia 2010 roku w Leżajsku odbyły się warsztaty chóralne.Wystawa„ Jan Paweł ii na Podkarpaciu i we Lwowie” ze zbiorów Muzeum Ziemi Leżajskiej). Godz. 10. 30-Msza święta, Po Mszy Św. Gminna Parada Straży.Oaza Leżajsk-informacje z życia wspólnoty w twojej parafii. Zapisy, informacje bieżące, pielgrzymka. Msza św, msze święte, godzina.
Franciszka, w naszym klasztorze w Leżajsku miała miejsce niecodzienna uroczystość. Msze święte w tym dniu sprawowane będą według następującego porządku: Leżajsk Fara, Rynek 35 tel: 17 242 17 67. Warunki, zapisy. w pielgrzymce może uczestniczyć każdy, kto: akceptuje jej religijny charakter (codzienna Msza św. 2 xi 2005 Msza św. z homilią w Bazylice oo. Bernardynów w Leżajsku oraz przewodniczenie procesji żałobnej do kaplic za zmarłych na Kalwarii Leżajskiej,. Od 400 lat w Leżajsku żyją i pracują bernardyni z Prowincji. Czesławem Gnieckim ofm, który przewodniczył o północy głównej mszy św.. Portal tygodnika" Sztafeta" Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Leżajsk, Sandomierz. Msza św. w Konkatedrze zaczęła się o godz. 12. 00. Msze święte: Niedziele i święta: 8: 00; 10: 00; 12: 00; 18: 30. Portal Sztafeta. Pl-Stalowa Wola-Nisko-Tarnobrzeg-Leżajsk.W Leżajsku jest tylko czas na to, by szukać klasztoru i i pędzić na Mszę św. Jestem o g. 17. 55 przed zakrystią. Msza św. Jest o g. 18. 00.. Ks. Abp Ignacy Tokarczuk– wielokrotnie koncelebrował msze św. w. Do kontaktów i współpracy z członkami„ Solidarności” w Leżajsku.Msze św. Odprawiał w niej oddelegowany z Leżajska o. Piotr Kotyła. Rozpoczęto również budowę murowanego kościoła. Bp przemyski Ignacy Tokarczuk konsekrował.W niedzielę 12 grudnia o godzinie 11: 30 zaśpiewamy podczas mszy św. w Katedrze na. w dniach 17-22 sierpnia 2010 roku w Leżajsku odbyły się warsztaty.Pouczony przez matkę, dokonał tego w czasie Mszy św. z okazji uroczystych obchodów setnej rocznicy koronacji cudownego obrazu Matki Bożej w Leżajsku.. Św. Trójcy (" Fara" Leżajsk. Ul. Rynek 35 37-300 Leżajsk tel. 48172426300. Msze ndz: 7: 00, 8: 30, 10: 00, 11: 30, 16: 00, 18: 00.Kościół Fara w Leżajsku: Drugi czwartek miesiąca-po Mszy św. o godz. 1830 (w salce katechetycznej) więcej na www. Fara. Boo. Pl. Trzeci i ostatni dzień festiwalu– niedziela, rozpoczął się jak co roku Mszą św. Hubertowską w bazylice oo. Bernardynów w Leżajsku w oprawie.Głównym punktem pielgrzymki była Msza św. i modlitwa w tamtejszej świątyni. Pielgrzymi mieli także okazję zwiedzić bazylikę w Leżajsku.
Polowanie hubertowskie w Kole Łowieckim" Dzik" Leżajsk 08. 10. 2008, Polowanie" HUBERTOWSKIE" w Kole Łowieckim" Dzik" Leżajsk rozpoczeło się Mszą Św. Przy.Franciszek Rydzak, przełożony klasztoru leżajskiego, w kazaniu wygłoszonym 16 x 1997 r. Podczas uroczystej Mszy św. Koncelebrowanej z racji kolejnej.Wasyl Stoica-duszpasterz greckokatolicki na mszy św. Która zgromadziła Ukraińców i. w Leżajsku znajdują się dwa miejsca będące celem pielgrzymek.Mszę św. Odprawił bp Kazimierz Górny, który poświęcił wieńce dożynkowe przyniesione przez delegacje sołectw powiatu leżajskiego.9: 30, Uroczysta Msza Św. Hubertowska w Bazylice oo Bernardynów w Leżajsku w oprawie muzycznej Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej Polskiego Związku. Ponadto Stowarzyszenie organizuje dla dzieci co miesięczną msze św. w Kościele Parafialnym w Chałupkach Dębiańskich, wyjazdy na basen do Leżajska. Starostwo Powiatowe w Leżajsku– Starosta Zbigniew Rynasiewicz.Matka boŻa pocieszenia z leŻajska 1700-Msza św. Nauka wstęna; Nauka stanowa dla młodzieży. 2000-Wieczór modlitwy“ maryjnej” nowenna do mb Nieustającej. Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Leżajsk. Oficjalna strona Hufca zhp Leżajsk. 15. 30– Msza Św. w Bazylice Mariackiej.Upamiętniony został również, wychowany w Leżajsku, legendarny oficer. w trakcie Mszy św. Za Ojczyznę w Bazylice o. o. Bernardynów.Po mszy św. Dwa autokary zabrały chętnych na wycieczkę krajoznawczą do Leżajska i Łańcuta. w Leżajsku zwiedzano bazylikę ze słynnymi organami a w Łańcucie.
Msze ŚwiĘte: niedziele i święta-8: 30, 11: 30; dni powszednie 18: 00 (17: 00 w zimie). msze ŚwiĘte niedziele i święta-7: 00, 8: 30, 10: 00, 11: 30, 18: 00 (zima. Komańcza, Krasiczyn, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Maćkowice. Po mszy św. Nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi którego dokonali: Władysław. Przez Koła Gospodyń Wiejskich z sołectw gminy Leżajsk.. Pocieszenia w Leżajsku, gdzie uczestniczyliśmy we mszy św. Tu również wysłuchaliśmy koncertu organowego. Na wieczór dotarliśmy do Lwowa.Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego de Saxia· Start· Aktualności· z kraju· Ze świata· Kosciół św. Tomasza· Historia· Wnętrze· Msze Święte. leŻajsk. Dom Nowicjatu. 2009. 12. 20_ 16h14. lublin. Dymowskiego. Oraz w Polsce (Dukla, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Leżajsk). Po Mszy św. Odbyło się nabożeństwo ku czci Św. Jana oraz ucałowanie. Po Mszy św. Wyruszyła procesja z relikwiami Św. Jana do dukielskiego sanktuarium.Ix Festiwal Łowiecki w Leżajsku. Festiwal Leżajsk Lezajsk Ordyczynska Hubertus. Fragment Mszy Św. Hubertowskiej Czempiń 2009. Trompes de chasse.W dni powszednie Msza św. o godz. 7. 00, 11. 00, 17. 00 oraz o 20. 00. Po Mszy św. o godz. 17. 00-Nabożeństwo dla wspólnot biorących udział w Jerychu.Msza Św. z udziałem strzelców z j. s. 2021 z Rzeszowa odprawiona w kościele. Miasteczko Strzeleckie przygotowane przez strzelców z js 2035 w Leżajsku.

. Coraz więcej parafian jeździ więc na niedzielne msze święte do Żołyni, Smolarzyn, Dąbrówki, nawet do Łańcuta i Leżajska jeżdżą.

11: 00-12: 00-Msza Św. w zabytkowym Kościele Sapiehów w Krasiczynie. Nisko-Ropczyce-Leżajsk-Lubaczów-Nowa Dęba-Kolbuszowa-Ustrzyki Dolne.Huberta, Rajgród-nmp Matki Kościoła, Sejny-Św. Kazimierza Królewicza. Lesko, Leżajsk i, Leżajsk ii, Lutowiska, Łańcut i, Łańcut ii, Miejsce Piastowe. Rozpoczął uroczysty przemarsz na dziedziniec Leżajskiego Sanktuarium, gdzie o godzinie 11. 00 odprawiono uroczystą Mszę Św. Polową.JUbileuszowe uroczystości rozpoczęły się wczoraj mszą św. Celebrowaną przez ks. Bpa. Kazimierz Wielki swemu rycerzowi Narcyzowi, synowi sołtysa Leżajska.W Grocholicach w tutejszym kościele została odprawiona msza św. w intencji żołnierzy. z Rzeszowa, Ostrowca Św. Przemyśla, Leżajska i Kolbuszowej,. w niedzielę po Mszy św. i śniadaniu jedziemy do Łańcuta. w drodze do Leżajska miałyśmy zobaczyć z daleka współczesny obiekt pałacowy

. Udział dh„ ns” z sosw we Mszy św. i Apelu Poległych z okazji rozstrzelania mieszkańców Leżajska na ul. 28 Maja;

Added to queue Leżajsk-xvii ct pipe organ-j s Bach, Toccat. By. Added to queue msza św-Ojcze naszby pucekkrk3959 views· 3: 13.Rowa, Parafia p. w. Św. Michała Archanioła w Giedlarowej i Parafia Farna w Leżajsku p. w. Świętej trójcy. Uroczystą Mszę Św. Dożynkową kon-Pierwszego dnia uroczystości, w sobotę 4 września Mszy św. Wigilijnej przewodniczyć będzie o. Nikodem Sobczyński ofm z Leżajska. Po niej nastąpi nabożeństwo.Wiadomości o kościele i parafii, duszpasterzach, grafik godzin odprawianych mszy św i nabożeństw oraz info o pomocy dla katolików w Kazachstanie. Bochnia. Strzelecka młodzież uczestniczyłam w Mszy św. Której przewodniczył o. Radomił Wójcikowski– bernardyn z Leżajska. Komendantem obozu był st.
  • 24. 01 Handzlówka Kościół parafialny (koncert+ oprawa Mszy Św. 04. 10 Leżajsk, Bazylika oo. Bernardynów-Koncert z okazji 800-lecia powstania reguły.
  • Na Mszy św. Byli obecni harcerze z Leżajska, którzy w tym roku obchodzą 100. Rocznicę powstania. Przyjęcie Sakramentu Bierzmowania
  • . Pierwszego dnia uroczystości, w sobotę 4 września Mszy św. Wigilijnej przewodniczyć będzie o. Nikodem Sobczyński ofm z Leżajska.
  • . Odpoczywać św. Antoni w drodze z Leżajska do Radecznicy, zyskało specjalną rolę w czasie ii wojny światowej, jako miejsce polowych mszy oddziałów. Trasa Leżajsk-Zamość. Około 112 km. Pobudka o godz. 5-tej-w dalszym ciągu upał. Na 6: 30 idziemy do kościoła. Po Mszy św. Zakonnik.